fbpx

Kontakt

Od ponad 20 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą klientów w zakresie urządzeń myjących, którzy chcą podnieść standard wykonywanych przez siebie usług. Jesteśmy firmą, która zapewnia klientom komfort wyboru wielu profesjonalnych, solidnie wykonanych i niezawodnych urządzeń różnych producentów, wraz z preparatami.

Początkowo nasz asortyment był skupiony na myjniach manualnych z obiegiem zamkniętym. Z czasem, stale rosnąca popularność tych urządzeń, a także ciągłe wprowadzanie innowacji technologicznych modeli, postawiła nas przed dokonaniem ważnej decyzji dotyczącej współpracy z wieloma producentami. Ze względu, że poszczególny producent nie ma tak różnorodnego i bogatego asortymentu i nigdy oferta producenta nie zapewniała możliwości zadowolenia każdego klienta, podjęliśmy decyzję o współpracy z wszystkimi najlepszymi Polskimi producentami urządzeń myjących.

Stworzyliśmy stronę internetową www.myjki-warsztatowe.pl, w której przedstawiamy ofertę wszystkich najlepszych myjek z obiegiem zamkniętym wraz z opisem technicznym i cenami. Potencjalny klient ma możliwość porównania urządzeń pod względem parametrów technicznych, a my mamy bardzo duży wybór podczas doradzania i doboru najlepszego urządzenia dla klienta.

W chwili obecnej w swojej ofercie posiadamy wszystkie dostępne urządzenia na rynku:

 • myjnie ręczne,
 • kabinowe ciśnieniowe,
 • automatyczne,
 • ciśnieniowo-automatyczne,
 • ultradźwiękowe,
 • myjnie biologiczne,
 • myjnie do czyszczenia filtrów DPF/FAP,
 • piaskarki i filtrowentylatory,
 • wulkanizatory,
 • akcesoria i płyny do tych urządzeń.

Produkty z naszej oferty spełniają wszelkie europejskie normy i wymogi BHP oraz ochrony środowiska. Stawiamy na rozwój, dlatego nasza oferta stopniowo będzie uzupełniana o nowości rynkowe, tak aby móc każdemu klientowi zapewnić profesjonalne doradztwo, największy asortyment z najbardziej atrakcyjnymi cenami.

Współpraca z nami to czysta przyjemność – gwarantujemy działanie kompleksowe, indywidualne dopasowanie urządzenia myjącego do potrzeb klienta, najniższe ceny, bardzo krótkie terminy dostaw. Dbamy również aby plany klientów o rozwoju własnej działalności stały się rzeczywistym działaniem, dlatego każde urządzenie znajdujące się na naszej stronie podlega sprzedaży w systemie ratalnym przy pomocy kredytu lub leasingu. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Mamy świadomość, że dzisiejsze wymagania klientów są bardzo wysokie, więc działamy zgodnie z ich oczekiwaniami.

P.P.H.U. „OLCZAK” HUBERT OLCZAK


Adres

Myje 7k, 63-500 Ostrzeszów

Telefon

Biuro:

+48 692 361 080

Doradztwo techniczne:

+48 604 207 580

Email

biuro@myjki-warsztatowe.pl

Wpisz poniżej w formularzu kontaktowym typ urządzenia jakie Cię zainteresowało i  jego opcje dodatkowe.

Przygotujemy dla Ciebie specjalną, niezobowiązującą ofertę. 

  Zgoda jest wymagana.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. "Olczak" Hubert Olczak z siedzibą w: Myje 2, 63-500 Ostrzeszów, tel: +48 604 207 580

  Proszę udowodnij, że jesteś człowiekiem 🙂 ciężarówka.