fbpx

Myjka automatyczna MRS WASH 600 bębnowa

Myjka automatyczna MRS WASH 600 bębnowa

Myjka automatyczna MRS WASH 600 bębnowa

Jak działa myjka MRS-WASH 600 bębnowa?

W myjce bębnowej proces mycia jest automatyczny lub półautomatyczny (ręczny). W pierwszej kolejności napełniamy zbiornik płynem myjącym, a następnie umieszczamy w koszu elementy przeznaczone do mycia.

Po zamknięciu pokryw ustawiamy oczekiwane parametry mycia i uruchamiamy przyciskiem start. Programowanie parametrów odbywa się przy pomocy panelu znajdującego się w szafie sterowniczej. Gdy płyn myjący osiągnie ustawioną przez nas temperaturę, rozpocznie się automatyczne mycie. Temperatura płynu myjącego jest stale monitorowana i podtrzymywana podczas procesu mycia.

Etapy mycia

Pierwszym etapem jest mycie zasadnicze, którego czas trwania jest płynnie regulowany wyłącznikiem czasowym znajdującym się w szafie sterowniczej. Płyn myjący dzięki pompie trafia do ramion, w których znajdują się dysze rozpylające. Kąpiel kończy się z chwilą, gdy upłynie czas zaprogramowany przy pomocy wyłącznika czasowego. Kolejnym etapem jest przedmuchiwanie sprężonym powietrzem mytych elementów.

Cały proces przebiega w sposób automatyczny, a jego czas definiujemy przy pomocy sterownika czasu przedmuchiwania. Suszenie mytych części to ostatni etap procesu. Jego czas również regulujemy za pomocą sterownika czasu suszenia. Po zakończeniu procesu suszenia, przez chwile dmuchawa jest włączona w celu przestudzenia podgrzewacza powietrza.

Zapytaj o cenę

Wpisz poniżej w formularzu kontaktowym typ urządzenia jakie Cię zainteresowało i  jego opcje dodatkowe.

Przygotujemy dla Ciebie specjalną, niezobowiązującą ofertę. 

    Zgoda jest wymagana.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
    Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. "Olczak" Hubert Olczak z siedzibą w: Myje 2, 63-500 Ostrzeszów, tel: +48 604 207 580

    Uprzejmie informujemy, że na wszelkie pytania będziemy odpowiadać po 15 stycznia 2019. Za utrudnienia przepraszamy.

    CzechEnglishGermanPolishRussianSlovak