fbpx

Myjka warsztatowa US-1 economic

Myjka warsztatowa US-1

Myjka warsztatowa US-1 economic

Cena: 1750,00 zł

ceny netto

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis myjki warsztatowej US-1 economic:

 • Mając na uwadze ochronę środowiska, dbałość o szeroko pojętą ekologię firma Ekosystem Chemia Zarębski Zdzisław pragnie zainteresować Państwa myjkami warsztatowymi w wersji economic typu US-1, w której wykorzystane są przyjazne dla środowiska płyny czyszczące.
 • Myjka economic US-1 wykonana została na potrzeby małych i średnich warsztatów samochodowych w uproszczonej wersji do poprzednio produkowanych przez nas myjek z jednoczesnym zachowaniem dotychczasowej jakości stosowanych elementów i podzespołów.
 • Mycie i odtłuszczanie następuje na płycie perforowanej myjni ( sito ) za pomocą specjalnego pędzla przepływowego. Pędzel przepływowy jest przedłużeniem elastycznego węża połączonego z zaworem kulowym, którym można regulować ciśnienie płynu Xelin Proffesional podawanego na płytę roboczą myjni.
 • Płyn myjący jest zasysany z beczki znajdującej się pod płytą roboczą myjni i podany poprzez zawór na płytę roboczą myjni. Po umyciu i odtłuszczeniu części lub detali za pomocą specjalnego pędzla przepływowego płyn wraca Xelin Proffesional wraca wężem spustowym do beczki. Dzięki swoim specyficznym właściwością płyn Xelin Proffesional może być wykorzystywany wielokrotnie do mycia i odtłuszczania w obiegu zamkniętym nawet do 12 miesięcy przy zwykłym cyklu pracy myjki. Jako produkt lżejszy od zanieczyszczeń smarowych, czy olejowych powoduje opadanie ich na dno beczki.
 • Dodatkowo w celu zagwarantowania większej wydajności i trwałości płynu Xelin Proffesional w przewodzie zasysającym znajduje się specjalny filtr siatkowy, który w razie niedrożności można wyczyścić.
 • Natomiast przewód zasilający zamocowany jest na odpowiedniej wysokości w celu uniknięcia ponownego zasysania odpadu w postaci oleistego szlamu z dna beczki.

Parametry techniczne myjki warsztatowej US-1 economic:

– myjnia stacjonarna

– powierzchnia płyty roboczej:  670 x 650 mm

– max. obciążenie płyty roboczej: do 200 kg

– przystosowana do podłączenia beczki z płynem o poj. 60 litrów

– mycie następuje poprzez wąż elastyczny zakończony pędzlem przepływowym

– mycie i odtłuszczanie odbywa się w obiegu zamkniętym myjki

– ciśnienie regulowane za pomocą zaworu

– specjalny filtr siatkowy w wężu zasilającym

– max. wydajność pompy: 360 l/h ( możliwość regulacji zaworem kulowym )

– zasilanie: 230V / 50 Hz

Dokumenty

– Dokumentacja Techniczno-Ruchowa DTR, Karta Gwarancyjna – 24 miesiące, Deklaracja Zgodności CE

Wpisz poniżej w formularzu kontaktowym typ urządzenia jakie Cię zainteresowało i  jego opcje dodatkowe.

Przygotujemy dla Ciebie specjalną, niezobowiązującą ofertę. 

  Zgoda jest wymagana.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. "Olczak" Hubert Olczak z siedzibą w: Myje 2, 63-500 Ostrzeszów, tel: +48 604 207 580

  Proszę udowodnij, że jesteś człowiekiem 🙂 klucz.